Iako poražena u Sinju (prvi put u povijesti) od Kamička, Cetinka je već mislima okrenuta prema Dukat 1 HRL. Sama utakmica je bila u prijateljskom tonu, sa velikom podrškom sa tribina za obje ekipe, iako Cetinka nije bila na nivou, kao u dosadašnjem dijelu prvenstva, zaslužena pobjeda Kamička!
U | P | N | I | Skor | B | ||
1. | CETINKA | 22 | 17 | 1 | 4 | 601:526 | 35 |
2. | METKOVIĆ 1963 | 22 | 15 | 2 | 5 | 600:494 | 32 |
3. | HRVATSKI DRAGOVOLJAC | 22 | 14 | 2 | 6 | 574:531 | 30 |
4. | KRILNI | 22 | 13 | 1 | 8 | 656:624 | 27 |
5. | KAMIČAKK | 22 | 12 | 3 | 7 | 648:641 | 27 |
6. | DUBROVNIK | 22 | 11 | 2 | 9 | 585:558 | 24 |
7. | BIOGRAD | 22 | 10 | 2 | 10 | 633:631 | 22 |
8. | METKOVIĆ 2 | 22 | 9 | 1 | 12 | 624:632 | 19 |
9. | EMC-SPLIT 2 | 22 | 9 | 0 | 13 | 537:553 | 18 |
10. | ŠIBENIK | 22 | 7 | 1 | 14 | 481:526 | 15 |
11. | OPUZEN | 22 | 5 | 4 | 13 | 466:526 | 14 |
12. | KNIN | 22 | 0 | 1 | 21 | 497:660 | 1 |
Utakmice poslijednjeg dana turnira na Završnici prvenstva Hrvatske za mlađe kadete, obilovale su izjednačenim susretima i nakon uzbudljivih završnica,i čak izvađanja sedmeraca dobiven je pobjednik između momčadi Pećine i Dubrave (Zgb). Pobjednik je zasluženo postao CO Zagreb, koji je u poluzavršnici nakon neriješenog rezultata u prvom poluvremenu ipak pobijedio Hrv.Dragovoljac (Dugi Rat). |
Poluzavršnica prventva
Pećine-Dubrava 19:19(8:9)nakon kaznenih udaraca 22:21
CO Zagreb-Hrv.Dragovoljac 25:15(15:10)
Utakmica za XI.mjesto-Cetinka:EMC Split 24:17 (9:9)
Utakmica za IX mjesto-ZG Dubrava:Kozala 23:19 (11:7)
Utakmica za VII mjesto-Ivančica:Osijek Elektromodul 21:20 (11:10)
Utakmica za V mjesto-Moslavina:Perutnina Pipo IPC 18:16 (12:7)
Utakmica za III mjesto-Dubrava:Hrv.Dragovoljac 24:16 (12:9)
Utakmica za I mjesto-CO Zagreb:Pećine 24:20 (10:7)
Najuspiješniji pojedinci prvenstva:
Najbolji igrač:Luka Šebetić (CO Zagreb)
Najbolji strijelac:Luka Šebetić (CO Zagreb)
Najbolji vratar:Raul Baretić (Pećine)
Najbolja sedmorka prvenstva:
Vratar:Raul Baretić (Pećine)
Lijevo krilo-Lovro Mihić (CO Zagreb)
Lijevi vanjski-Šime Šolić (Hrv.Dragovoljac)
Srednji vanjski-Kristijan Volar (Dubrava)
Desni vanjski-Luka Mrakovčić (Pećine)
Desno krilo-Ivan Vida (Dubrava)
Pivot-Sruk Davor (Moslavina)
Završni poredak prvenstva:
I) RK CROATIA OSIGURANJE(Zagreb)
II) RK PEĆINE(Rijeka)
III) RK DUBRAVA(Zagreb)
IV) RK Hrvatski Dragovoljac(Dugi Rat)
V) RK Moslavina(Kutina)
VI) RK Perutnina PIPO IPC(Čakovec)
VII) RK Ivančica(Ivanec)
VIII) RK Osijek Elektromodul(Osijek)
IX) RK ZG Dubrava(Zagreb)
X) RK Kozala(Rijeka)
XI) RK Cetinka( Trilj)
XII) RK EMC Split(Split)